Поклонська

Слідчі ГПУ з прізвищами Атаманчук і та Міхейченков отримали громадянство в Російській Федерації. При цьому вони продовжують роботу у відомстві і в даний час ведуть справу щодо «сепаратистів у Криму».

Новину повідомила головний «прокурор» Криму Наталія Поклонська, передає Корупція.Інфо

 «Працюючи на керівних посадах у ГПУ, вони не посоромилися отримати громадянство Росії», – заявила Поклонська.

У «прокуратурі Криму» розповіли, що мова йде про слідчих Атаманчук і Міхейченко. В даний час вони ведуть розслідування у справі «сепаратистів у Криму». Під сепаратистами мається на увазі ряд кримських правоохоронців, в число яких входить сама Поклонська.

Тим часом сама «прокурор» стверджує, що російська прокуратура вже перевіряє цей факт на відповідність міграційного законодавства РФ. За результатами перевірки будуть вжиті «заходи реагування». Поклонська висловила впевненість у тому, що отримання російського громадянства двома працівниками ГПУ є порушенням і українського законодавства в тому числі.

Нагадаємо, Печерський районний суд Києва підтримав клопотання слідчих управління з питань представництва інтересів громадянина або держави в суді, протидії злочинності та корупції на тимчасово окупованій території півострова Крим Генеральної прокуратури України. В результаті було накладено арешт на нерухоме та рухоме майно екс-прокурорів АР Крим. Орієнтовна вартість арештованого майна становить майже 50 млн грн.