aaaa qqqq

Українська поліція розслідує вбивство дівчини бойовиками угруповання "Троя" в окупованій Горлівці.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив глава поліції Донецької області В'ячеслав Аброськін, передає Корупція.Інфо.

15 грудня 2015 року мешканка Горлівки Ірина Єрмакова вийшла з дому і більше туди не повернулася. 26 грудня вона подзвонила своїй матері і повідомила, що знаходиться в підвалі, але де саме невідомо. За словами матері, свідки бачили, як в день викрадення невідомі особи з НВФ "Троя" посадили Ірину в машину і відвезли в невідомому напрямку. 7 березня було знайдено тіло дівчини.За словами Аброськіна, мати у вбивстві своєї дочки звинувачує НВФ "Трою" і бойовиків "ДНР".

"Ми неодноразово пропонували Любові Єрмакової приїхати на підконтрольну Україні територію області з метою участі в слідчих заходах. Поки жінка відмовляється", – зазначив він.

Аброськін також додав, що у Любові Єрмакової є ще одна дочка, яка є членом угруповання "ДНР" і займається доставкою гуманітарної допомоги бойовикам.

Національна поліція Донецької області порушила за даним фактом справу за ст. 115 ч. 1 КК України (умисне вбивство).

Аброськін зазначив, що поліція займається розслідуванням даної справи, незважаючи на те, що місце скоєння вбивства – тимчасово непідконтрольна Україні частина області.