217257

У Маріуполі поліцейські ліквідували нарколабораторію з виготовлення амфетаміну. Про це повідомили в прес-службі Національної поліції України.

"З нарколабораторії, облаштованій в приватному будинку 43-річної жінки, вилучено партію готового до продажу амфетаміну на суму понад 10 тисяч гривень. Оперативники вживають заходів щодо затримання її спільника, який готував "фен", – йдеться в повідомленні.

Встановлено, що безробітна місцева жителька з метою збагачення домовилася з чоловіком, який виготовляв амфетамін, про організацію наркотичної лабораторії в її будинку. Спільник закуповував необхідну сировину і синтезував наркотик. Зате господиня отримувала половину товару, яку збувала наркозалежним і залишала собі виручку.

"Клієнтська база була досить широка і налічувала не менше кількох десятків людей. Кожен новий клієнт, перед тим, як купити дозу, повинен був надати рекомендації від постійних покупців. Один грам амфетаміну коштував 500 гривень. Зазвичай виробник залишав жінці близько 20 г готового наркотику. Невелику частину співвласниця бізнесу брала собі – "знімала пробу", – передали в прес-службі.

Зараз співробітники поліції здійснюють ряд оперативно-розшукових заходів щодо затримання співвласника наркобізнесу.