Добровольчий полк «АЗОВ» звернувся із заявою української влади, зокрема до Президента України, Прем’єр-міністра України, голови Державної фіскальної служби України, Генерального прокурора України.

Українські військові вимагають не допустити передачі заводу «АТЕК» представникам злочинних угрупувань старого режиму, зокрема остаточного знищення заводу.

Про це заявили у прес-центрі батальйону спеціального призначення «Азов», передає Корупція.інфо

«У представників Держави є шанс врятувати залишки заводу для військових потреб. Таке рішення залежить виключно від рівня чесності й патріотизму представників Держави, яку ми відстоювали на Майдані і за яку готові гинути зараз», – йдеться у повідомленні.

Зокрема, у добровольчому полку «АЗОВ» зауважують, що бійці здійснюють ремонт і модернізацію військової техніки на заводі «АТЕК» на цілком законних підставах та із дотриманням усіх вимог закону. Допомагають українським військовим робітники заводу.

«Разом з нами – робітники заводу, тисячі українських патріотів. Фінансує відновлення заводу і виробництва наш народ. Закликаємо державних службовців – відмовтесь від хабарів! Не укладайте «мирові угоди» з бандитами! Станьте на захист державних інтересів! Підтримайте добровольців, армію і народ!» – наголошують бійці полку «Азов».

Крім того, підкреслюється, що у війні проти російських окупантів військова техніка наразі дуже потрібна.