Будемо розгойдувати України, поки вона не розпадеться – Савченко.

Надії Савченко прокоментувала зустріч Порошенка з Садовим в ефірі телеканалу "112 Україна", передає Корупція. інфо

Савченко проголосила кілька гучних фраз.

"Країну розгойдали просто до кризи. Зараз ми бачимо, що сепаратизм розвивається на Західній Україні. Видаються румунські паспорти, просто вже тисячами. Галицько-Волинське князівство провело велику нараду.

Садовий хоче стати президентом Галицько-Волинського князівства, тому що прекрасно розуміє, що президентом України йому стати не світить. Попивши чаю з Порошенком за важким розмовою, як він сказав, про полонених. А розмова, звичайно ж, не була про полонених, розмова була про дерибан країни. Не домовилися. І тепер пішло розгойдування", – розповіла нардеп.

Також вона зауважила, що Порошенко діє методами Януковича в день добровольця: це ті самі драконівські закони 16-го, які випускав Янукович, той самий розгін Майдану.

"Я думала, що ця влада якось одумається. Тому що я вважаю, що зараз Україна, напевно, об'єднати і якось заспокоїти зможуть тільки тотальні вибори. І президента, і влади, і уряду, і ВР. Тому що інакше ми просто Україну будемо розгойдувати до того, що вона просто розпадеться", – повідомляє Надія Савченко.