598127

У Польщі вважають пропозицію російсько-польського центру діалогу і порозуміння привезти на канікули 15 польських старшокласників до Криму "щонайменше дивною" і виступають проти втягування дітей у політику.

Як повідомляє польський телеканал tvn24, російська сторона наголошує, що вони просто хочуть показати кримську реальність молодим полякам, передає Корупція.Інфо.

"Не маємо наміру займатися пропагандою. Хочемо показати, як все виглядає насправді. Нехай діти усе побачать на власні очі. Якщо це не подобається польській владі, то це їхня проблема", — заявив директор російсько-польського центру діалогу і порозуміння у Москві Юрій Бондаренко.

Серед іншого, у програмі візиту до Криму запланована зустріч з прем’єр-міністром Криму Сергієм Аксьоновим і відвідування кримськотатарського села. Така пропозиція російської сторони викликала здивування у Польщі.

Ідея обміну молоддю повинна бути далекою від політики, а це спроба втягнути польську молодь в політику,
— підкреслив Дембський.

Він наголосив, що в Москві мають усвідомлювати, що Польща вважає Крим територією України, а учасникам поїздки на анексований півострів без узгодження з Києвом в подальшому можуть заборонити відвідувати Україну.

Нагадаємо, за запитом Міністерства закордонних справ України Служба безпеки заборонила в'їзд на територію України французьким політикам, які відвідали анексований Крим без дозволу Києва.