Стали відомі нові деталі вбивства п’ятирічного Кирила Тлявова в Переяславі . Як розповіла генпрокурор Ірина Венедиктова у відеозверненні, поліцейські здійснили понад 10 пострілів в бік громадського місця, де була дитина.

Наступне судове засідання у цій справі призначене на 18 і 19 червня 2020 року. На засіданнях досліджують протоколи слідчих експериментів. Прокурори будуть клопотати про продовження строку тримання під вартою поліцейському і продовження дії обов’язків, покладених судом на інших обвинувачених.Відомо, що двох підозрюваних, Володимира Петровця і Дмитра Кривошея, суд відпустив з-під варти. Колишній поліцейський Іван Приходько залишається під вартою залишається. Ще один підозрюваний – син Петровця – знаходиться під особистим зобов’язанням.

Нагадаємо, 31 травня 2019 року в Переяславі-Хмельницькому копи влаштували стрілянину з вогнепальної зброї по металевим банкам і іншим предметам, розташованим в місці, де могли знаходитися люди. В результаті стрілянини був поранений п’ятирічний Кирило Тлявов, який знаходився на дитячому майданчику біля будинку. Дитину госпіталізували. 3 червня хлопчик помер у столичній лікарні .

Під час засідання Верховної Ради депутат Інна Совсун попросила міністра внутрішніх справ Арсена Авакова публічно вибачитися перед батьками убитого хлопчика. На що глава МВС дуже емоційно відреагував.