субсидії корупція.інфо
За тиждень львів'яни почнуть отримувати платіжки за комунальні послуги за новими тарифами. Тому ажіотаж з оформленням субсидії не вщухає. У відділах соцзахисту люди стоять у чергах. Звернулися туди вже понад 11 тисяч городян. 
 
"Станом на сьогодні, починаючи з 15 квітня, до районних відділів соціального захисту звернулося вже 11 тисяч 51 сім’я, з них 7326 – це заяви, які розглядатимуться з 1 травня", – каже начальник міського відділу пільг Леся Дронь. Кількість звернень за субсидіями у квітні майже у 3,5 рази більша, ніж у попередньому місяці (в березні працівники прийняли 3237 заяв). 
 
У березні в місті 18 тисяч сімей отримували знижки на компослуги. За словами заступника начальника міського відділу пільг Галина Луць, прогнозують, що кількість людей, які отримають субсидії у Львові збільшиться в три-чотири рази. 
 
Нагадаємо, на початку квітня львів'янам розіслали майже 300 тисяч документів для оформлення субсидій за спрощеною системою. Для цього потрібно лише заповнити заяву та декларацію про доходи.