У Запорізькій області на отриманні хабара в 2 тисячі доларів затримано заступника міського голови Кам'янки-Дніпровської, повідомила прес-секретар генерального прокурора України Лариса Сарган.

"На хабарі в $ 2 тис. затримано заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, комунальної власності, торговельного обслуговування, будівництва, транспорту і зв'язку, містобудування та архітектури міста Кам'янка-Дніпровська", – написала вона на своїй сторінці в Facebook.

 

 

 

Популярне: Найщасливіший день в житті перетворився на жах: Викрадена гостями наречена попала в моторошну аварію

 

 

Сарган уточнила, що гроші чиновник вимагав за вирішення питання про надання дозволу виконавчим комітетом міськради на розміщення тимчасових споруд для підприємницької діяльності на території міста.

Як наголошується, під час обшуку було виявлено та вилучено грошові кошти в сумі 2 тисячі доларів і 58 тисяч гривень

Нагадаэмо, що 20 липня затримано на хабарі начальника Подільського відділу державної виконавчої служби м. Полтава Головного територіального управління юстиції в Полтавській області. Про це інформує прес-службу військової прокуратури Центрального регіону.

Встановлено, що чиновник протягом червня-липня 2018 р. вимагав та отримав від представника одного з громадян України неправомірну вигоду в розмірі 10 тис. гривень за зняття арешту з його будинку.