21 липня на вул. Планетній у Дніпрі жінка побила і вигнала з квартири 6-річного хлопчика. Дитину їй на піклування залишила подруга.

Як повідомили мешканці будинку, близько опівночі в під'їзді почала істерично кричати дитина і кликати на допомогу.

"Я вибіг побачив відчинені двері квартири, там стояла жінка. По звуку мені здалося, що вона вдарила дитину, але я не міг розгледіти, тому що в під'їзді було темно. Я точно побачив, що вона його випхала ногою з квартири. Я побіг додому, щоб викликати "швидку" і поліцію. Дитина потім спустилася на поверх нижче і сиділа у нас під дверима. Ми стали разом з ним чекати приїзду служб", – розповів очевидець.

Коли поліцейські прибули на виклик, вони побачили хлопчика, одягненого в одні шорти, без взуття і з синцями на тілі. Патрульні стали дзвонити в двері жінці, але та не відкривала близько 10 хвилин. Коли вийшла, сказала, що нічого не знає про те, що трапилося і до дитини не має ніякого відношення.

Популярне: Найщасливіший день в житті перетворився на жах: Викрадена гостями наречена попала в моторошну аварію

"Вона стверджувала, що є суддею і ми попросили її пред'явити документи. Жінка справді виявилася суддею Амур-Нижньодніпровського району. Вона плуталася в поясненнях і заперечувала свою провину, говорила, що хлопчик втік сам. При цьому, жінка не могла пояснити, звідки в її квартирі були дитячі речі. Також громадянка була з явними ознаками алкогольного сп'яніння ", – каже інспектор патрульної поліції 1-го батальйону Павло Юрченко.

Як пояснив сам хлопчик поліцейським, жінка зірвала у нього з грудей ланцюжок і вигнала. Близько 2:00 на місце приїхали батьки хлопчика. З'ясувалося, що ввечері мати дитини залишила сина у своєї подруги і поїхала додому. При цьому, жінка також була з ознаками алкогольного сп'яніння. Вона залишила дитину у приятельки перший раз і нічого не знала про те, що вночі з ним відбувалося.

На місце приїхала швидка допомога, оскільки на тілі у дитини були подряпини і садна. Але батьки хлопчика від його госпіталізації відмовилися. На місце викликали працівників ювенальної превенції і слідчо-оперативну групу для подальшого з'ясування обставин.