Візит віце-президента США Джо Байдена в Україну позитивно вплине на майбутній діалог президента Петра Порошенка із американським головою Дональдом Трампом.

Про це пише Корупція. Інфо

Таку точку зору висловив директор Центру дослідження міжнародних відносин Микола Капітоненко, зауваживши, що Байден порадить Порошенкові ключові напрямки діалогу:

Я думаю, так. У будь-якому випадку, це діалог, який постійно відбувається, діляться досвідом і демократи, і республіканці, і представники нинішньої адміністрації. Зараз перемога Трампа всіх застала зненацька до деякої міри. Я думаю, що, природно, що всі один з одним поділяться своїми міркуваннями.

За його словами, політика Трампа щодо України буде сформована не раніше, ніж до кінця лютого 2017 року, тобто після того, як американський президент вибудує стратегію відносин із російським президентом Путіним.

Експерт резюмує: У кращому для нас випадку президент Порошенко приїде на зустріч з Трампом з власними пропозиціями того, чим ми зможемо зацікавити американську адміністрацію, щоб продовжити діалог про майбутнє України та роль США у ньому.