Президент України Петро Порошенко віддасть наказ про припинення вогню на Сході України з 14:00 п'ятниці, 5 вересня. Таку заяву він зробив на полях саміту НАТО в Уельсі, повідомляє «Європейська правда». 
 
«У п'ятницю о 14 годині має відбутися засідання тристоронньої контактної групи, на якій має бути підписаний документ, що передбачає етапність впровадження мирного плану. І першим елементом в ньому буде припинення вогню », – сказав Порошенко. 
 
«Якщо зустріч буде підтверджена, якщо вона відбудеться, я дам доручення керівництву Генерального штабу про двостороннє припинення вогню і ми сподіваємося, що імплементація мирного плану буде розпочата вже завтра (5 вересня, – ред)», – підкреслив президент. 
 
Він також зазначив, що з лідерами провідних країн НАТО було погоджено, що у разі зриву переговорів може бути запущено інший варіант, назвавши його «рішучими діями». «Якщо цього не відбудеться, то ймовірність наших рішучих дій по деескалації конфлікту є дуже високою. Але ми хочемо миру », – додав Порошенко. 
 
Інші деталі плану, який може бути прийнятий у п'ятницю, президент не повідомив. 
 
В свою чергу представники так званої «ДНР» заявили в інтерв'ю російському «Інтерфаксу», що готові обговорювати поетапний мирний план в Мінську. 
 
Тим часом, за повідомленнями очевидців, колона російської техніки висунулася із захопленого Новоазовська в сторону Маріуполя. У місті поки все спокійно, однак на підступах до нього вже чутні вибух.

Джерело: Медіастар