міліція

Співробітники правоохоронних органів викрили посадовців одного із Дніпропетровських підприємств у виробництві та продажі неякісного моторного палива.

Про це повідомляє ВЗГ ГУМВС України в Дніпропетровській області, передає Корупція Інфо

Співробітники управління протидії злочинності у сфері економіки ГУМВС України в Дніпропетровській області викрили злочинну схему виробництва та реалізації неякісного пального. За місяць організатори такої схеми заробляли приблизно 1,5 мільйона гривень.

На нафтобазі у м. Дніпродзержинську зловмисники змішували низькооктанове моторне паливо та присадки. Завдяки таким маніпуляціям вони отримували паливо з високим октановим числом, яке потім продавали через мережу автозаправних станцій м. Дніпродзержинська та Петриківського району.

Завдяки вилученій документації було встановлено, що паливо та компоненти надходили з фіктивних підприємств, на які завозились незаконним шляхом з інших областей України.

Правоохоронці провели 7 санкціонованих обшуків (нафтобаза, складські та офісні приміщення, місця збуту). В результаті яких було виявлено та вилучено: 7 тонн рідини з різким запахом, 13 тонн – бензину марки А-95; 20 тонн – бензину А-92 та 6,5 тонн – дизельного пального. Загальна сума вилучених речовин склала більше 1 млн. гривень.

За даним фактом було розпочато кримінальні провадження за ч. 1 ст. 190 (шахрайство) та ч.1. ст. 272 (порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою) Кримінального кодексу України.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до трьох років.