Президент України Володимир Зеленський привітав столицю і її жителів з Днем Києва.  Слова привітання він написав у Facebook.

"Я переїхав до Києва в 2003 році. З власного досвіду знаю, що в столиці особливі відносини з тими, хто приїхав її підкорювати. Це гордий і суворий місто. Київ не поспішає відкривати свої обійми. Він придивляється. Він може перемолоти тебе, а може стати  рідним. Потрібен мить, щоб закохатися в це місто. І мить, щоб в ньому розчаруватися. Але у Києва є одна унікальна риса – він точно не залишає байдужим ", – розповів глава держави.

Зеленський зазначив, що у Києва є кілька рис, які роблять його унікальним – це і запах квітучих лип і шаурми біля метро, ​​це суботня тиша ранкового Подолу і невтомний гул проспекту Перемоги.  Також Київ має особливий вид з Володимирської гірки, чарівний колір каштанів і свої забудови-"недорозуменій".

"Так, у цього міста не все ідеально, але це робить Київ живим. Чи не декоративним, а справжнім. За це ми його і любимо. В цьому місті, знайшлося місце на карті для нашого Кварталу 95. У цьому місті моя дочка пішла в перший клас.  У цьому місті народився мій син.  І звичайно, в серце цього міста народжується свобода.  Київ, я люблю тебе!  Kyiv, I love you! "- зазначив президент.