Оксана Марченко стала ведучою шоу на Інтері "Час будувати", передає Корупція.Інфо

Популярне: “Це п******ць! Інших слів просто немає”: Мосійчук різко прокоментував згвалтування поліцейського

 Відома українська журналістка Тетяна Заровна вважає, що новий шоу-проект на телеканалі Інтер, ведучою якого стала дружина Віктора Медведчука Оксана Марченко, насправді зовсім не про будівництво будинку.

 Такою думкою вона поділилася на своїй сторінці в Facebook.

 “Мій друг, який не хоче, щоб на нього посилалися, дає коментар:

"Запускається масовий меседж про те, що у війні сама Україна винна, і давайте будувати відносини з Росією. Шоу-проект на Інтері насправді не про будівництво будинку. Медведчук публічно просить Пу – поговорити з Захаром і Плотвою і відпустити заручників. Той "раптом" погоджується. "ДНР" і "ЛНР" виводяться в суб'єкт війни, маскуючи російське вторгнення. У тему "тріумфальне повернення" ведучої путінського світу в плані таємного (реально таємного – без афіш) концерту Лорак в "Україні"… І телепроект на "Інтері" Будуємо разом (питання: що будуємо?) з участю всіх російських підстилок на чолі з дружиною Медведчука – це реклама політичної програми", – написала журналістка.

Далі вона прокоментувала можливість висунення Оксани Марченко в президенти України.

"Є версія, що Медведчучка, кума "Хутіна" має намір балотуватися в Президенти. Як вам? У такому разі передвиборна програма зрозуміла: поки дурні воюють, відображаючи путінську агресію, ми будемо відновлювати мости з Кремлем, які після Овоча трохи пошкодилися (але я б не сказала, не зруйновані, і ПАП не так вже й проти "пробігти між крапельок")", – додала Заровна.

 У коментарях до публікації Тетяна так описала шоу "Час будувати": "ярмарок лицемірства, цинізму і продажності, повії в кадрі розмірковують про мораль і чесноти".