Яхту віддали в чартер, і тепер кожен охочий її може орендувати, пишуть журналісти.

1

Біля берегів Туреччини помітили яхту BANDIDO, яка належить сім’ї екс-президента Віктора Януковича. 

Про це йдеться в сюжеті програми Гроші, передає Корупція Інфо

Як зазначають журналісти, розкішна яхта не тільки не заарештована правоохоронцями, а й продовжує приносити власнику стабільний дохід.Повідомляється, що яхта BANDIDO була зроблена за спецзамовленням і придбана сином Януковича майже за шість мільйонів євро. За часів президентства Януковича дана яхта розташовувалася в Балаклаві. Однак, більш ніж півроку тому зникла з геолокаційних радарів.

Пізніше журналістам вдалося знайти BANDIDO, але вже не в Криму, а біля берегів Туреччини. Більше того, її віддали в чартер, і тепер кожен охочий може її орендувати.

Міжнародні чартерні компанії пропонують забронювати круїз на президентській яхті, інтер'єр якої вражає позолотою, натуральною шкірою, цінним деревом і дорогими аксесуарами за 9000 євро за день, або ж – 40 тисяч за тиждень.

"Однак, дивним залишається той факт, що, знаючи місце розташування яхти Януковича, прокуратура не поспішає накладати на неї арешт. У єдиному держреєстрі судових рішень жодних постанов про яхту BANDIDO немає", – наголошується в сюжеті.