Бізнесмен Андрій Пальчевський, який активно підтримував Володимира Зеленського під час виборчої кампанії, пояснив різку зміну своєї риторики по відношенню до президента і його команди.

Про це він розповів під час програми “Епіцентр української політики” на телеканалі NewsOne, передає “Страна”.

Відповідаючи на запитання заступника головного редактора “Страни” Світлани Крюкової, пов’язана критика команди Зе з тим, що його не покликали в цю команду, Пальчевський відповів ствердно.

“Абсолютно пов’язано. Я справжній буйний. Справжній, який запитав би у Зеленського: “А що тут роблять ці люди?” Більше того, вони знають, що я багатий. Я досить багатий, щоб не залежати від кланів. Мені ніхто не платить. Зеленський знає, що мені можна платити зарплату, а можна не платити. Я буду на своїх ногах”, – зізнався бізнесмен.У той же час він сказав, що не тримає образи на президента.

“У мене немає образи на Зеленського. Під час виборів ми домовилися, що створимо фронт другої думки. Одного разу я стояв із Зеленським, і підбіг Андрій Богдан. На третій раз, коли він вліз у розмову, у нас сталася перепалка. Я йому сказав: “Слухай, ти просто зає… втомив”, – розповів Пальчевський.

За його словами, він підтримував принципи, які Зеленський проголошував до виборів.

“Українці підтримали Зеленського в пику Порошенку, тому що він таке витворяв з нашою країною! Був би там Зеленський, Краснянський, Белявський – всі б пройшли. Володимир Зеленський обіцяв нам посадки і рівновіддаленість. Минуло 6 місяців при владі… Посадок немає. Вони може бути і будуть, але другорядних фахівців”, – констатував Пальчевський.