На тіло хлопця натрапили випадково,через шість днів пошуків у столиці  недобудови знайшли зниклого студента КПІ. Його тіло виявили випадково на найвищому поверсі недобудови, йдеться в сюжеті, передає Корупція.Інфо

Востаннє Марія бачила свого 21-річного друга майже тиждень тому на святкуванні отримання дипломів бакалавра. "У нього був прекрасний настрій. Людина співає, веселиться, людина святкує цього бакалавра", – розповіла вона. Студент політехнічного інституту святкував у сквері поблизу гуртожитку, випив пляшку пива, а потім, за словами свідків, зайшов у кімнату по рюкзак і пізно ввечері вийшов, нікого ні про що не попереджаючи.

Популярне: Пенсіонерів хочуть звільнити від сплати комуналки. У Раді зареєстрували законопроект

Хлопця знайшли повішеним, у наплічнику були всі документи. Недобудова знаходиться в 10 хвилинах пішої ходи від гуртожитка, за нею наглядає охоронець, однак він нічого підозрілого не помітив. "Нічого не знаю, тут закрита територія", – вигнав він журналістів. Поліція розглядає версію самогубства, але родичі та друзі вірити в це відмовляються – хлопець учився добре, вже знайшов роботу, був популярним серед дівчат, відвідував студію бальних танців, співав у хорі, депресій ніколи не мав. Що могло загнати його в зашморг – ніхто зрозуміти не може. 

Це не перший випадок смерті в недобудові. У 2013 році студентка київського коледжу повісилася на будівництві й залишила посмертну записку, а в березні цього року, в шахту недобудованого ліфта.