Лідер Радикальної партії Олег Ляшко днями потрапив у гучний скандал через політичну агітацію, яку він влаштував в одній зі шкіл Чернігівської області, передає Корупція.Інфо

На своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук чоловік поділився фотографіями з урочистого заходу в дитячо-юнацькій спортивній школі. За словами головного радикала, його партія допомогла відремонтувати будівлю, а також встановила новий спортивний майданчик і подарувала дітям інвентар: м'ячі, скакалки.

Популярне: Пенсіонерів хочуть звільнити від сплати комуналки. У Раді зареєстрували законопроект

Але обурення простих громадян і представників Міністерства освіти викликав той факт, що на зустрічі з політиком всіх дітей одягнули у футболки з логотипом радикальної партії. Сам директор заявляв, що про таку ініціативу нічого не знав, діти самі вирішили так одягнутися.

Скандал викликав той факт, що політична реклама на території навчальних закладів заборонена законом, але Ляшко на це дивиться зовсім по-іншому.

На відеозапису, який був опублікований в соціальній мережі Фейсбук на сторінці його соратника Андрія Лозового, Ляшко запевняє, що діти самі захотіли такі футболки.

«Так вони мріють про футболці від Ляшка», – заявив політик.

За словами Олега весь цей скандал спровокували українські олігархи, які захотіли очорнити політика через його добру справу.

«Ці п*дарасти які у людей гроші крадуть, мільярди виводять, а про мене брешуть, що я там футболки дав».

Олег заявляє, що зокрема в цьому винен Коломойський, який, за словами Олега, сам навіть не намагався нічим допомогти дітям, а тільки обкрадав їх. Від обурення Ляшко навіть написав олігархові повідомлення.

"Пішов на х ** п *** ас. Сконаєш під синагогою з простягнутою рукою", – відзвітував про свою смс Ляшко.