Кремлівський пропагандист і довірена особа президента РФ Володимира Путіна Борис Корчевніков, який підтримує анексію Росією Криму, розгулює центром Києва.

Відповідні дописи він розмістив у Instagram.

Пропагандист опублікував фото у компанії нардепа, колишнього “регіонала” Андрія Деркача та протоієреся Російської православної церкви, відомого по телешоу “Голос країни” Олександра Клименка.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Лавра.

Публикация от Борис Корчевников (@b.korchevnikov)

Корчевніков є гендиректоректором російського православного телеканалу “Спас”.

На фоні Києво-Печерської лаври він заявляє: “Уже почти год мы вместе с вами восстанавливаем два собора. Хочу сказать вам об этом здании. Это очень старая больница, когда-то в ней бывали еще наши цари. Мы хотим, чтобы здесь снова была монастырская больница, как это было раньше”.

Поява Корчевнікова у столиці викликала обурення в соцмережах.

“Кінець епохи гідності?

Ось ми й дочекалися в Україні одного з найогидніших відкритих пропагандистів Путіна та “рускава міра”. Ведучого ток-шоу на телеканалі країни-агресора “расія 1”. Ось прямо після Дня захисника України він – у Києві. Записує відео в центрі нашої столиці.

“Подобається? “Вітаю” всіх нас із такими “позитивними” змінами”.

Окремі “вітання” та “подяку” адресуємо Державній прикордонній службі України та Службі безпеки України. Вони “молодці”. Разом “святкуємо”, – пише у Facebook журналіст Айдер Муждабаєв.