В Україні бурхливо розвиваються все нові і нові способи оплати за товар і послуги. Незабаром ця система буде повністю трансформована, передає Корупція.Інфо

Головний виклик для всіх учасників ринку – придумати, чому клієнти будуть постійно використовувати для платежів саме твій платіжний ресурс, пише "Реаліст".

"За інформацією Національного банку України, на кінець третього кварталу 2017 року показник кількості платіжних терміналів склав 5,7 шт. на 1 тис. населення, тоді як в ЄС цей показник в середньому – понад 10 шт. на 1 тис. Всього на кінець жовтня 2017 року в Україні встановлено понад 214 тис. платіжних терміналів, причому їх кількість зросла на 10,2% з початку року", – сказано в матеріалі.

Прогнозується, що в 2018 році більше 30% всіх онлайн-покупок українців будуть зроблені з мобільних пристроїв.

"У світі з'явився новий феномен – Cashless economy і навіть Cashless society. Ми спостерігаємо цей феномен у всіх країнах, в яких працює Vodafone. Наприклад, Британію вже можна назвати "країною без кешу". Всього 4% платежів здійснюються готівкою. Все інше пішло в онлайн. При цьому частка платежів з мобільних пристроїв перевалила за 50%. Британія і Австралія лідирують у світі по мобільних платежах. У Європі частка мобільних платежів трохи нижче, але все одно висока – 37%. Це і наше майбутнє. Ми очікуємо, що в 2018 року понад 30% всіх онлайн-покупок українців будуть зроблені з мобільних пристроїв", – говорить керівник напряму фінансових сервісів Vodafone Україна Дмитро Коваль.

Популярне: В Україні змінили видачу готівки з карткових рахунків. Дізнайтесь важливі подробиці

Експерти прогнозують, що українцям незабаром доведеться повністю відмовитися від готівки, так як країна рішуче рухається до європейського простору.