Міський голова Одеси Геннадій Труханов не відповів на жодне запитання з приводу багатомільйонного статку матері, зазначеного у його декларації, передає Корупція.Інфо.

Активісти повідомили Труханову, що він потрапив до "Топ-5" чиновників із найпроблемнішими деклараціями в Одесі. Після цього вони почали ставити йому запитання про походження грошей та майна, зазначеного у його декларації. Труханов так і не зміг відповісти на жодне запитання громадських об'єднань. А з приводу багатомільйонного статку, численних об'єктів нерухомості та земельних ділянок його матері міський голова Одеси заявив, що все це його мама заробила і накопичила. Варто зазначити, що мати Геннадія Труханова Марія Дмитрівна 25 років пропрацювала в Одеській залізничній лікарні.

Зарплата мера Одеси Геннадія Труханова в минулому році зросла майже в півтора рази: в 2016-му він отримав 68 тисяч гривень, а в 2017-му – вже 106 тисяч 381 грн.

При цьому, якщо вірити його декларації, у міського голови дещо зменшилися заощадження. Так, якщо в 2016 році у нього в банках і готівкою було 327 тисяч 454 грн і 133 тисячі 126 доларів США, то в 2017 році Труханів задекларував 391 тисячі 343 грн і 85 тисяч 526 доларів. На якісь цілі він витратив 45 тисяч доларів.

При цьому у матері мера Марії Дмитрівни, яка виявилась куди багатшою за сина, заощадження зменшилися всього на 4426 грн. Зараз вона зберігає готівкою 1 млн 570 тисяч гривень і 375,5 тисяч доларів США.

Основна нерухомість сім'ї, як і раніше, оформлена на маму. Це котедж площею 252 кв. м, дві земельні ділянки, 690 кв. м і 26970 кв. м, а також невеликий житловий будинок площею 45,7 кв. м у Вінницькій області.

На самого Труханова записана квартира в Одесі площею 131 кв. м.

Популярне: "Підвищення мінімалки вже з другого кварталу, тобто з 1 квітня, передбачено, але…": Коли мінімальна буде 4200, у мінфіні дали пояснення

Як і раніше, сім'я Трухавнова дізнається час по годинах марок Rolex, Ulysse Nardin, Patek Philippe, Breguet, A. Lange & Sohne, Bovet. Найдорожчі – останні: вартість таких починається від 30 тисяч доларів.

Міський голова Одеси також вкотре спростував інформацію про наявність у нього російського громадянства і назвав активістів, які ставили йому запитання, "провокаторами".