4 вересня кілька десятків працівників львівського ринку "Привокзальний" провели пікет під стінами обласного управління МВС з вимогою до керівництва відомства здійснити службові розслідування щодо правоохоронців, які, на їхню думку, зайняли сторону  ТзОВ «Ринок Привокзальний», начальників якого підприємці звинувачують у поборах та незаконній приватизації приміщень торгового центру. Зокрема, люди стверджують, що сутичку між міліціонерами міського управління та працівниками ринку 2 вересня, в наслідок якої кількох правоохоронців було облито зеленкою, спровокували самі ж працівники відомства, які потурають керівництву торгового центру.

Голова профспілки працівників Привокзального ринку Надія Сало у коментарі ZAXID.NET розповіла, що 4 вересня пікетувальники поставили перед керівництвом міліції дві вимоги: зареєструвати заяву про злочин щодо незаконної приватизації ТзОВ «Ринок Привокзальний» та провести службове розслідування діяльності міліціонерів, зокрема, у контексті сутичок 2 вересня на території ринку.

«Ще 13 серпня ми надіслали до міського управління міліції заяву про незаконну приватизацію приміщень керівництвом ТзОВ, але її не зареєстрували, не зареєстрували її навіть після рішення Галицького районного суду від 29 серпня, який зобов’язав їх це зробити», – повідомила Надія Сало.

У прес-службі міського управління міліції ZAXID.NET пояснили, що заяву про злочин не могли зареєструвати у відповідь на усну пропозицію представників профспілки ринку "Привокзальний", бо є процедура, за якою заяви спочатку реєструються у канцелярії управління.

«Як тільки заява надійде до канцелярії, її одразу зареєструють і внесуть в Єдиний державний реєстр досудових розслідувань», – розповіла прес-секретар Львівського міського управління міліції Яна Захаревич.

Щодо другої вимоги про службове розслідування діяльності правоохоронних органів, зокрема щодо сутичок між працівниками ринку та міліціонерами 2 вересня на території ТЦ, начальник міського управління міліції Сергій Зюбаненко пояснив ZAXID.NET, що розслідування проведуть, хоча ситуація не є зовсім простою.

«2 вересня дійсно було не просто, міліціонерів шарпали, деякі були облиті зеленкою, тому я кажу, тут неоднозначна ситуація, але ми пообіцяли пікетувальникам, що проведемо службове розслідування», – пояснив Зюбаненко.

Він також заявив, що інші вимоги пікетувальників щодо перевірки діяльності міліції у процесі  розслідувань, які вже кілька місяців проводять правоохоронці у контексті протистояння профспілок ринку із керівництвом ТзОВ «Ринок Привокзальний» також будуть перевіряти.

«Ці справи ведуть уже давно, там є кілька проваджень, ми їх теж перевіримо», – пояснив начальник Львівського міського управління міліції.

Як повідомляв ZAXID.NET, півроку тому розпочався конфлікт між керівництвом ТзОВ «Ринок Привокзальний» та працівниками підприємства. Люди звинувачують керівництво товариства у поборах та незаконній приватизації частини приміщень ринку. 

За цей час було відкрито кілька кримінальних проваджень, відбулись сутички керівництва підприємства з працівниками на території торгового центру, також на ринку відключили електроенергію.

Джерело: Zaxid.NET