PM976image009

Працівники Управління держслужби боротьби з економічною злочинністю спільно з оперативниками податкової міліції викрили на Львівщині діяльність конвертаційного центру, через який «перетекло» понад 200 млн грн безготівкових коштів.

Правоохоронці встановили, що до злочинної діяльності причетні 10 мешканців Львівщини, інформує прес-служба ГУМВС України у Львівській області.Трьом організаторам незаконної діяльності конвертаційного центру оголошено про підозру у скоєнні крадіжки. Відповідно до Кримінального кодексу зловмисникам загрожує позбавлення волі на строк від 5 до 8 років. Суд обрав для підозрюваних міру запобіжного заходу – тримання під вартою.

Міліціонери провели понад 50 обшуків в офісах, домівках та в автомобілях, під час яких вилучили понад 0,5 млн грн готівкою, більш ніж 70 банківських пластикових карток, чекові книжки, печатки суб’єктів господарювання, а також обладнання, що використовувалось під час злочинної діяльності. Арештовано понад 60 банківських рахунків підприємств.

Триває досудове розслідування у кримінальному провадженні, відкритому ще й за ч.3 ст.190 (шахрайство), що передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 8 років.