Російська актриса театру і кіно Анастасія Заворотнюк практично невпізнавана. Про це заявили електронній газеті “Дни.ру” свідки її виписки з московської клініки.

Раніше повідомлялося, що Заворотнюк потрапила в одну з московських лікарень у вересні після того, як їй стало погано в Європі.

Лікарі діагностували у неї гліобластому, яка практично не піддається лікуванню. Деякі засоби масової інформації писали, що вона була введена в стан штучної коми, а в середині вересня настало поліпшення самопочуття. В даний час Заворотнюк знаходиться в свідомості, проте зі ЗМІ досі не спілкувалася.

Рідні артистки уникають зустрічей з журналістами та намагаються не коментувати чутки про Заворотнюк.

Вчора стало відомо, що Заворотнюк була виписана з “Європейського медичного центру” і продовжить лікування в іншому місці.

“Просто страшно дивитися на неї!” – розповіли очевидці того, як артистка покидала клініку.

За словами свідків, Заворотнюк везли на каталці, на її голові була косинка і великі темні окуляри. Зірка «Моєї прекрасної няні» сильно розповніла і тому майже невпізнавана.

Також стало відомо, що актрису Анастасію Заворотнюк перевезли з лікарні на вулиці Щепкіна в інший медцентр. Про це повідомляє телеграм-канал Mash.

Через захворювання у актриси розвинувся парез правої частини тіла, паралізована права рука. Зараз Заворотнюк не може самостійно пересуватися.

У цій клініці відновлюють тяжкохворих пацієнтів. Там їй проводять заняття в залі ерготерапії, а також влаштовують спеціальні водні процедури.

Быля лікувального закладу цілодобово стоїть карета швидкої допомоги. Поруч з артисткою постійно знаходиться хтось із рідних.