Українська співачка Надя Дорофєєва та репер Позитив мило обнялися під час свого концерту.

Співачка Надя Дорофєєва та її колега Позитив із групи “Время и Стекло” – справжні ікони стилю для сучасної молоді з країн СНД. Разом у них більше п’яти з половиною мільйонів підписників в Instagram, у Наді свій магазин корейської одягу “So DoDo”, відеоблог і, звичайно ж, у Льоші ще кілька творчих проектів. Тож не дивно, що Дорофєєва і Завгородній проводять багато часу разом.

5 жовтня “Время и Стекло” виступили з великим сольником VISLOVO. Надя і Льоша багато часу провели в спортзалі, де разом з балетом готували грандіозний концерт для своїх шанувальників. І шоу вдалося! На артистів прийшли подивитися близько 10 тисяч осіб, а Надя і Позитив з професійною майстерністю зуміли утримати увагу публіки з першої до останньої секунди.

Днями продюсер групи Ірина Горова опублікувала в своєму Instagram фотографії зі знаменної події. На першій з них Надя і Льоша обнімаються один з одним. На них обох дуже стильні вбрання, а Надя, як зазвичай – в наколінниках (у артистки проблеми з суглобами), які вже встигли стати її стильною фішкою. 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Магия, единение, волшебство, любовь, восхищение! Не хватит слов для описания моего бесконечного восторга от самого масштабного, самого долгожданного и самого крутого концерта «Время и Стекло»! Целый год мы работали над созданием этого шоу, которое действительно можно назвать самым громким за всю историю существования группы! Ребята, @nadyadorofeeva и @positiff – вы такие крутые! Вы взорвали Дворец Спорта! Я безумно горжусь вами! Как искренне вы отдались этому моменту! Это – любовь❤️❤️❤️ Я уверена, все, кто смог увидеть это потрясающее шоу – был тронут до глубины души и еще долго лента будет пестрить воспоминаниями #VISLOVO Отдельная благодарность: @monatik_official за подводные съемки, за твою выдержку, за то, что в 100й раз подтверждаем, что дружба и искренность приводит к потрясающим проектам. @1plus1_ua и @m1ukraine за потрясающую съемку! @vodafone_ukraine и @cocacola_ua – вы 🔥🔥🔥без вас этот концерт не был бы таким крутым!! @fc.agency @artyom_talant @s.dudnyk⠀- спасибо за организацию, как всегда все было на высшем уровне!!!

Допис, поширений Gorovaya Irina (@gorovaya_irina)

Ймовірно, знімок був зроблений після закінчення шоу і таким чином артисти подякували один одному за чудовий концерт.