Учасник гурту Serduchka band заявив, що у людей немає мізків.

Протеже Андрія Данилка і за сумісництвом співак Дмитро Волканов відреагував в Instagram на висловлювання людей з приводу зіркового попурі до Дня Незалежності України.

У цей день молодий артист виступив разом з Вєркою Сердючкою. Він стояв на уявному вагоні метро в костюмі кролика і підіймав український прапор. Але жителів країни це обурило. Вони вважають, що Дмитро стояв на кістках.

“Боже, друзі! Що зараз діється в Facebook! Мені пишуть, що мене треба розстрілювати, що я танцював на кістках. Це просто капець! Ну, мені-то добре, я на свій рахунок нічого, крім грошей не приймаю. Але, у людей просто немає мізків!”– відреагував на слова хейтерів Волканов.

Нагадаємо, Олександр Положинський відмовився від ордена “За заслуги”, яким його нагородив президент України Володимир Зеленський своїм указом від 21 серпня.

За його словами, в колоні Маршу захисників Вітчизни йшло багато людей, які дійсно заслуговують високу державну нагороду. Також її заслуговують ті, хто сидить в СІЗО у “справі Шеремета”. Тому співак вважає, що такі ордени потрібно давати тим, хто їх дійсно заслужив.