Анасастасія Заворотнюк через день після початку набряку мозку була підключена до апарату життєзабезпечення. У актриси знайшли ще одну смертельну хворобу.

Актриса Анастасія Заворотнюк в стані штучної коми була підключена до апарату життєзабезпечення. У неї виявлена ​​серйозна проблема з легкими.

Зіпсований імунітет Анастасії Заворотнюк спровокував жахливе ускладнення – запалення легенів. Про це пишуть російські ЗМІ.

Через хіміотерапії на тлі “убитого” імунітету у Насті Заворотнюк почалося запалення легенів – це, як відомо, інфекційне захворювання. Тепер, якщо імунітет Заворотнюк був досить сильно пошкоджений, тільки питання часу, що може стати причиною смерті Заворотнюк – гліобластоми рак 4 ступеня, або інфекція, яка поширюється по всьому організму.

Примітно, що її представники досі офіційно не підтвердили хворобу, а концертний директор і зовсім назвав все чутками і маренням.

Нагадаємо, Анастасія Заворотнюк в реанімацію потрапила в п’ятницю 13 вересня. Тоді ж з’явилася інформація про те, що у Заворотнюк набряк мозку.