Співачка залишила свого коханого в Сполучених Штатах. Спільний відпочинок пари закінчився.

Нещодавно російські ЗМІ повідомили, що українська співачка Ані Лорак таємно вийшла заміж за свого 27-річного коханого Єгора Гліба. Артистка опублікувала нове фото з Лос-Анджелеса, на якому похвалилася обручкою. Одразу після цього з’явилися чутки, що найімовірніше співачка завагітніла. Батьком дитини, звичайно ж, вважають саунд-продюсера Black Star. Сама пара цю інформацію офіційно не підтвердила. А вчора, 25 січня, Ані повернулася назад в Росію.

Так, відпочинок коханих підійшов до кінця в зв’язку з тим, що Лорак вирушає в тур. Про це вона повідомила на своїй сторінці в Instagram, опублікувавши в розділі Stories сумне фото ілюмінатора літака. Співачка таким чином попрощалася з сонячним курортом, де безтурботно проводила час в компанії свого бойфренда.

Перший концерт в рамках туру відбудеться вже в четвер, 30 січня. Він пройде в Самарі. Потім Ані Лорак відвідає ще вісім великих міст, серед яких Череповець, Єкатеринбург, Челябінськ, Уфа і інші. Співачка пробуде в роз’їздах до середини лютого, після чого зробить невелику перерву.