Батько ведучого каналу “Україна” Анатолія Анатоліча помер, коли хлопчикові було два роки. Але виявляється, це не єдина велика втрата в його житті. У рубриці “Зіркові тати” програми “Ранок з Україною” Анатолій Анатоліч зізнався, що недавно втратив вітчима.

Рідного батька Анатолій Анатоліч пам’ятає тільки по фотографіях. Виховували майбутнього ведучого мама і бабусі. Вітчим у хлопчика з’явився, коли Анатоліч навчався в сьомому класі. Його теж звали Анатолій. І хоча знайти спільну мову з підлітком непросто, вітчиму це вдалося.

“Я все думав, як його правильно називати. Толя – якось дивно, це ж не мій друг. Дядя Толя – чому дядько? Я називав його іноді “батя”, іноді – “батько”, – зазначив Анатолій Анатоліч.

Саме вітчим привіз йому з відрядження перший плеєр. Став для нього тим, хто вірив в нього, підтримував, і кому як батькові хотілося похвалитися своїми досягненнями. Вітчим ніколи не нав’язував своє і не забороняв. З повагою ставився до рішення 22-річного Анатоліча переїхати в столицю і працювати на радіо. Ще й грошима допомагав, коли було важко. Він замінив Анатолічу батька у всіх найважливіших подіях: коли він одружився, коли народжувалися дочки Аліса і Лоліта. І щоб бути ближче до онук, рік тому погодився на переїзд з Кривого Рогу.

Але в квартирі у Вишгороді вітчим прожив трохи більше року – на початку червня його не стало. Анатоліч нікому, крім найближчих друзів, не сказав про свою втрату.

“Я просто розумів, що зараз мені доведеться приймати слова співчуття. А я не знав, як правильно реагувати, – говорить ведучий і додає, що дітям про смерть дідуся теж сказав не відразу – підбирав слова, адже в їхньому житті це перша серйозна втрата: – Ми пояснили, що люди іноді йдуть від нас, це життя. Але вони залишаються в пам’яті”.