Смерть прими популярного гумористичного проекту «Дизель Шоу» серйозно вплинула на відносини в колективі.

20 жовтня 2018 року біля 5:55 ранку актори «Дизель Шоу» потрапили в аварію. Їх автобус на високій швидкості врізався у вантажівку. Страшна автокатастрофа забрала життя головної зірки гумористичного проекту Марини Поплавської.

Решта учасників проекту серйозно постраждали: засновник і керівник «Дизель Шоу» Єгор Крутоголов отримав розрив зв’язок на коліні, Олегу Іваниці зашивали язик, а у Макса Неліпи були переломи двох ребер і пальця на нозі.

Сьогодні, 7 лютого, у відвертому інтерв’ю програмі “Зірковий шлях” на каналі “Україна” Єгор Крутоголов вперше заговорив про те, як аварія змінила їхній колектив і чому Іваниця і Неліпа пішли з «Дизель Шоу».

“Максу треба розібратися в своєму житті, тому якщо зараз говорити про причини, це торкнеться щось його особистого. Скажімо – розійшлися, як у морі кораблі. Він пішов своїм курсом, ми пішли своїм курсом. Щось не вийшло, не знаю . Що стосується Олега Іваниці, то тут, напевно, він трошки не такий, як ми. І в принципі він про це говорив, позначав це спочатку “, – розповідає Єгор Крутоголов.

Про Марину Поплавську Єгору згадувати важко, адже він намагався врятувати її в той нещасливий день:

“Ми весь час валялися ззаду, у нас такі ліжка були зроблені, то вона ніколи не лягала практично. Вона завжди сиділа попереду. І я не раз, коли вона сідала там, підходив і говорив, що це саме небезпечне місце в цьому автобусі. Подивися вперед – тут суцільне скло. Вона мені говорила: “Хлопчик мій, ця попа наїздила такий кілометраж на передньому сидінні, що не тобі їй розповідати, де їй сидіти.” Ну а що після такого скажеш? Ти ж не думаєш в ці моменти про такі трагічні наслідки “, – зізнається засновник” Дизель Шоу “.