Тренер шоу “Зважені та щасливі” на СТБ Марина Боржемська розповіла в інтерв’ю Маші Єфросиніній, як руйнувалися її стосунки з українським боксером В’ячеславом Узєлковим.

“Ми боїмося собі визнати насильство не тільки в рукоприкладстві, адже не тільки в цьому насильство. У жінок сформовано неправильне ставлення до цього. Що якщо побив, значить треба приймати рішення і щось з цим робити. Кожна з нас відчуває насильство чоловіка в домі. Це полягає в тому, що у тебе немає свободи”, – заявила в “Екзамене” колишня дружина Узелкова.

За словами Марини, це стан, коли “сидиш в коробочці і не можеш нікуди вийти, і ти задихаєшся”.

“Я втратила свою свободу, свободу своїх дітей. Я втратила те, що я можу висловлювати взагалі свою думку і стояти чітко на обох ногах”, – поділилася вона.

Більш того, насильство триває навіть після розлучення з боксером.

“Ця людина намагається зробити все можливе, щоб мене зарити куди-небудь під плінтус і сказати, що “вона ніхто і далі продовжує терпіти насильство”. Тому що так – я далі продовжую терпіти насильство… Я дозволяю йому себе ображати”, – зізналася Боржемська.

Жінка також додала, що Узєлков “продовжує ґвалтувати в смс”.

“Він продовжує мене ображати як матір його дітей. Якби хоч один чоловік прочитав, те що він мені пише, він пішов би і набив йому морду і сказав: “Ти козел, що це робиш”, – сказала спортсменка.

В кінці інтерв’ю Марина розплакалася і попередила, що більше ніколи не дозволить ображати її та дітей.

“Мені від цього боляче, мені прикро. Це правда…” – зізналася в сльозах ексдружина Узєлкова.