Ольга Сумська розповіла про своїх дочок. Артистка зізналася, чому її старша дочка Антоніна ображається на неї і як вона відчуває себе в ролі бабусі.

Для актриси зібрати разом всіх дітей досить складно, адже старша дочка має свою сім’ю, а молодша вчиться в університеті. Тому кожна зустріч для них особлива.

«Коли ми збираємося разом, я обіймаю дівчат – мені дуже подобається їх обіймати, поцілувати, тому що ми так рідко зустрічаємося», – розповіла Ольга Сумська в ефірі каналу «Україна».

І вже сьогодні старша дочка артистки Тоня не хоче повторювати маминих помилок.

«Тонечці росла, ходила в школу, і фактично протягом 10 років нею займалися мої батьки. Вона мені вже сьогодні говорить: «Мамо, ось так як ти поводилася зі мною, я зі своєю донькою не буду, адже ти не приділяла багато уваги – займалася кар’єрою», – зізнається Сумська.

Тому дворічну доньку Єву Тоня няньчить сама. Зоряну ж бабусю внучка «бабусею» не називає – кличе Улею, з’єднавши: бабуля і Оля.

«Сьогодні такі бабусі, знаєте, вони такі гламурні, модні, випромінюють сексуальність – вони сучасні, такі собі бізнес-леді. Це розквіт для жінки! У 50 жінки народжують, виходять заміж – це вже друга молодість! », – коментує Ольга Сумська.

Відома українська актриса розповіла, про що мріє вже не один рік.

«Вистава, де ми зіграємо всією сім’єю – це моя мрія! Мені дуже хочеться, але, як всіх зібрати? Звичайно, періодично ми робимо пропозиції Антоніні, молодша ж ще просто не досвідчена », – поділилася актриса, передає РБК-Україна.