Колишня учасниця «золотого складу» гурту «ВИА Гра» Надя Мейхер-Грановська розповіла про своє головне досягнення у житті. Співачка пишається тим, що вона мама.

«Я пишаюся тим, що я стала мамою тричі. Якщо б 12 років тому у мене запитали б про другу дитину, я сказала б: «Знаєте, скоріше ні». Я настільки внутрішньо була готова до того, щоб весь час розвиватися. Для мене дуже важливою була творчість, я не була сімейною людиною. Заміжжя для мене було щось категоричне», — розповіла артистка, пише tsn.ua.

Надя зізналася, що на той час для неї важливими були внутрішня свобода, свої обов’язки, вирішення компромісів.

«Моє життя склалося абсолютно дивовижним, містичним, у хорошому сенсі цього слова, чином. І я дякую Богові, що я все це прийняла, всі ті дари, які мені надавав Всесвіт з року в рік, тому що це велика радість реалізуватися як мама. Оскільки я як творча людина точно знала, що можу реалізуватися, а от як сімейна людина, як мама — ось це для мене була трішки заборонена зона», — додала Мейхер.

Мейхер виховує трьох дітей – 17-річного сина Ігоря від першого чоловіка Олександра Ліщенка, і двох доньок – 7-річну Марію і 3-річну Анну – від нинішнього чоловіка бізнесмена Михайла Уржумцева.