Сьогодні українська ведуча Леся Нікітюк злякала підписників несподіваним відео, на якому лікарі надають їй медичну допомогу. Як розповіла знаменитість, всьому виною невдалий і жорсткий розіграш, який влаштував їй колега – Олександр Педан.

Шанувальники не на жарт злякалися за здоров’я кумира, а сам Олександр Педан почав вибачатися і навіть поїхав на знімальний майданчик до Лесі з величезним букетом червоних троянд.

Але виявилося, що Нікітюк влаштувала цілий спектакль і обвела всіх навколо пальця! Коли вона зрозуміла, що її розіграли, вирішила продовжити і в відповідь пожартувати над Педаном, тому придумала всю цю історію з викликом швидкої допомоги і відпискою в Instagram. Обидва артиста посміялися, і про скандал між зірками не може бути й мови.

“Друзі, коли мене сьогодні жорстко розіграв Сашка Педан, я реально була в найжорстокішому стресі, ревіла, а серце вискакувало з грудей. Але я гравець ще той і вирішила йти до кінця, і розіграти його – усіма цими лікарями, швидкою допомогою, відпискою від Педана… Ми подарували один одному емоції та подарунки – він мені квіти, а я йому кульки. Правда, на свій розіграш Сашка витратився дуже сильно, а мій розіграш обійшовся мені в 17 гривень на повітряні кульки”, – жартівливо заявила Леся.