Українська співачка Наталка Карпа, яка вже зовсім скоро стане мамою, наразі розсекретила кого саме подарує своєму чоловікові, герою АТО Євгену Терехову.

У своїй Insta-Stories 38-річна зірка опублікувала кілька коротеньких відео роликів з тематичної вечірки, яка була влаштована на честь малюка. Саме завдяки кулькам рожевого кольору стало відомо, що у Наталки та Євгена народиться дівчинка.

Відео зі свята опублікувала і подруга Наталки, телеведуча Соломія Вітвіцька.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Неймовірна новина! Ми всі дізналися кого ж чекають Наталка і Джексон! Це БУДЕ ДІВЧИНКА!!!🌺 #itsgirl #baby #girl #wow #love

Допис, поширений Solomiya Vitvitska (@solomiyavitvitska)

“Дівчинка! Ми щойно дізналися, що Наталка Карпа чекає дівчинку. Неймовірна новина! Ми всі дізналися кого ж чекають Наталка і Джексон!”, – підписала ролик зірка каналу “1+1”.

Окрім Соломіїї на святі були присутній інші відомі зірки. Так дізнатися стать майбутньої дитини карпи завітали Тарас Тополя з дружиною Aloysha, Віталій Козлоський, Катерина Осадча, Sonya Kay та інші.

Нагадаємо, раніше Українська співачка Наталка Карпа, яка очікує на появу первістка, зізналася, чи йтиме у декрет. Виконавиця розповіла, що наразі у неї нормально протікає вагітність, тому свої концерти не скасовує.

“Я ж не знала як все це буде, тому що це в перший раз і насправді я себе дуже добре почуваюся і я можу давати концерти, малятко дозволяє. Але в декрет я все ж таки планую йти, тому що я розставила собі певну пріоритетність і розумію, що це для мене набагато важливіше. Я допрацюю концерти, які у нас вже заплановані, а потім піду в декрет”, – повідомила артистка.