Весілля Насті Каменських і Потапа, яке пара зіграла 23 травня в Києві, досі залишається одним з найбільш обговорюваних подій в світі шоу-бізнесу.

У преси і шанувальників накопичилася до молодят величезна кількість питань: чому приховували роман, як йшла підготовка до весілля або чому вирішили узаконити стосунки саме зараз?

Ймовірно, поступово Настя з чоловіком дадуть фанам всі відповіді, але поки їм хочеться насолоджуватися сімейним життям, а не спілкуватися з пресою.

Втім, напередодні Потап все-таки розкрив один з секретів.  Репер заявив про те, що планував зіграти з Настею весілля де-небудь за кордоном, наприклад, в тій же Італії, яку він дуже любить.

Однак зробити це не вдалося – святкування довелося провести в рідному місті.

Як з'ясувалося, Настя і Потап відмовилися від ідеї відзначити весілля за кордоном через батьків.  Виконавець чесно зізнався, що батько Каменських – літня людина і йому було б непросто перенести переліт, як і багатьом іншим родичам.

«Ми могли б замовити літаки і привезти всіх до Італії, але вирішили зробити так, щоб всі прийшли до нас, до рідного Києва», – розповів Потап в інтерв'ю.