З самого початку існування гурту KAZKA ходять чутки про роман її учасників – Олександри Зарицької та Микити Будаша. Скільки б раз музиканти не заперечували романтичний зв’язок, преса все одно продовжувала шукати натяк на відносини в їх спільних фотографіях. Нарешті Олександра Зарицька поставила всі крапки над “і” та розповіла про свого справжнього хлопця.

В інтерв’ю Анатолію Анатолічу в проекті “Зе Интервьюер” співачка розповіла, що у неї є романтичні стосунки з іноземцем – хлопець живе в Латвії, а познайомилися вони на фестивалі Sziget. Нещодавно пара разом відпочивала в Італії, Саші дуже подобається спілкування з молодою людиною.

“Він зачепив мене тим, що не знав, хто я. Ми просто познайомилися, були разом на фестивалі, спілкувалися”, – каже вона.

Спілкується зі своїм обранцем Зарицька російською мовою, так як українську він дуже погано розуміє, хоча і був у нашій країні багато разів.

Незважаючи на те, що вокалістці KAZKA подобаються відносини з латишем, вона не вірить в те, що вони переростуть в щось серйозне.

“Я думаю, навряд це чимось хорошим закінчиться. Такі відносини ніколи не закінчуються добре, здається… У мене немає часу, та і якби він був тут, ми би бачилися раз на місяць. Мій колишній хлопець жив у Києві, а історія була та ж. У нас різні інтереси, інше коло спілкування. В ідеалі це має бути людина з нашої компанії”, – розповіла Олександра.