Даша Квіткова та Микита Добринін – одна із найкрасивіших пар в українському шоу-бізнесі. Їхні почуття розквітли на романтичному реаліті “Холостяк” на СТБ.

Дівчина стала переможницею дев’ятого сезону, здобувши у фіналі не тільки троянду, але й омріяну обручку. Зараз Даша і Микита живуть разом, і шанувальникам не терпиться дізнатися, коли у них з’являться діти.

“Зараз мені хочеться розмов про дітей, як це буде, хто це буде і т. д. Але це не означає, що я готова прям завтра народити. Діти – це максимально відповідальний крок. Це не приходить до тебе з “бухти-барахти”. Зрозуміло, що ти ніколи не будеш до цього готовий, але якісь мінімальні ступені хочеться мати. Все-таки дітей потрібно вчити, забезпечувати. Так що тут питання скоріше особистого комфорту. Мені хочеться, щоб це сталося тоді, коли це буде вчасно”, – ділиться Даша.

“Мені не хочеться, щоб це було, як кажуть – “по зальоту”. Мені хочеться, щоб це була максимальна відповідальність і щоб ми розуміли, що обидва до цього готові”, – каже дівчина.

“Микита хоче дітей і я знаю, що він буде дуже класним батьком. Я завжди спостерігаю, як він поводиться з дітьми, як він до них ставиться”, – розповідає переможниця “Холостяка”.

Шанувальники дуж щасливі за улюблену пару. Вони стверджують, що Даша буде чудовою мамою, а Микита – фантастичним татом.