Актор театру і кіно, заслужений артист Росії Василь Стоноженко помер в Москві. Про це повідомляється на сайті Союзу театральних діячів в п’ятницю, 19 червня.

Акторові був 61 рік. Причина смерті не уточнюється.

Глава союзу Олександр Калягін зазначив, що поділяє цю втрату разом з театральним співтовариством Москви. «Втрачати своїх колег дуже важко, коли йдуть артисти, які були частиною великої, яскравої, прекрасної театральної родини, в якій кожен артист займає свою особливу нішу – нестерпно боляче», – написав він.

Стоноженко служив в театрі «Сфера» з 1984 року. Він також знявся в серіалах «Анна-детектів», «Повернення Мухтара», «Золота клітка», «Кафе” Полуничка “», «Павутина» і «Російські амазонки».

Нагадаємо, багаторазовий чемпіон СРСР і чемпіон Європи помер на 57-му році життя, так і не здійснивши мрію – підготувати команду для виступу на Іграх в Токіо.

Головний тренер збірної Білорусі з карате Анатолій Кур’янович раптово помер на 57-му році життя, повідомили в прес-службі міністерства спорту і туризму.

“На 57-му році життя раптово помер головний тренер національної команди Республіки Білорусь з карате Анатолій Анатолійович Кур’янович”, – повідомили в прес-службі.