Дружина популярного українського виконавця MONATIK (Дмитро Монатік) Ірина Демічева досить активний користувач соцмереж, однак на її сторінці не часто можна побачити відверті фото або знімки в купальниках.

В основному Ірина публікує звіти з подорожей і кадри з концертів свого зіркового чоловіка.
На цей раз двадцятитисячній армії підписників бізнес-вумен і української красуні пощастило, тому що знаменитість опублікувала цілих два поспіль знімки з сімейного відпочинку в Туреччині.

На одному з них Ірина постала традиційно — в стильному платті світлого відтінку, яке вигідно підкреслило ідеальну фігуру двічі мами. І відразу ж отримала комплімент від фешнфотографа і судді проекту “Топ-модель по-українськи” Соні Плакидюк.

Основним же сюрпризом для фоловерів став кадр в чорному цілісному купальнику. Дівчина зображена в ньому біля басейну після запливу. Крім того, на ній масивні сонцезахисні окуляри. Такий образ нагадав шанувальникам кадри з фільмів про знаменитого англійського шпигуна Джеймса Бонда і його не менш знаменитих дівчат.

“Дівчина Бонда”, “Боже мій! Як гаряче”, “Ірочка, ти просто богиня!”, “Просто вауууу”, “Яка прекрасна”.

Нагадаємо, що Дмитро Монатік, після тривалого концертного туру відпочиває з сім’єю на турецькому узбережжі і іноді ділитися відпускними знімками зі своїми шанувальниками. Великий відгук отримав кадр, на якому в розслабленому пляжному образі Дмитро зображений зі своїми синами.