Скандальна українська співачка Ані Лорак, яка зараз живе і активно працює над кар’єрою в Росії, а також їздить з концертами по російських містах, презентуючи своє шоу “Діва”, вирішила більше не показувати фото з молодим коханцем.

Нещодавно Лорак засвітилася в компанії бойфренда Єгора Гліба на “Новій хвилі” в Сочі. Там пару сфотографували, однак Гліб як завжди, приховував своє обличчя. За це Лорак жорстко розкритикували фанати. Вони висловили те, що новий коханий артистки постійно ховається, ніби йому є, що приховувати.

Останнє фото з новим обранцем артистка опублікувала ще першого серпня.

Шанувальники припускають, що це може бути кінець роману. Багатьох це радує, адже на їхню думку, Гліб – зовсім не той, хто потрібен Ані.

Варто відзначити, що 26-річний Гліб є колишнім чоловіком іншої української співачки – TAYANNA, з якою вони прожили три роки. В інтерв’ю Тетяна Решетняк зізналася, що екс-чоловік зраджував їй і навіть піднімав на неї руку. У Тетяни і Гліба є спільний син. Однак, в коментарях під фото Решетняк побажала Лорак і її новому коханому “Любові і щастя”.