Українська журналістка і телеведуча Оксана Марченко показала своїм шанувальникам, як пройшов її понеділок, 14 жовтня. Так, дружина скандального політика Віктора Медведчука в день, коли всі святкували День захисника України, вирушила в теплі краї позасмагати на сонечку. Про це Марченко розповіла на своїй особистій сторінці в «Інстаграмі», при цьому поділившись фотографією з відпустки.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Всем доброго, праздничного утра! Удалось на выходных словить немного осеннего солнца… но главное не это. Главное – удалось полюбоваться красотой природы, осеннего моря. Ведь красота – это всегда уход от повседневности, она очень трогательная, ранимая, хрупкая и в тоже время очень сильная, ибо способна вызывать наш восторг и мгновенно делать счастливыми! Красота природы вызывает всегда очень глубокую эмоциональную реакцию. Во всяком случае у меня именно так. У вас никогда такого не было, когда вы хотите закричать на весь мир: “Доброе утро, море, небо, лес!”? По своей природе мы способны впитывать красоту в свою душу. Это возвышает над повседневностью, после чего все, что мы станем делать, будет талантливее, добрее, красивее… Красота природы доходит до нашего мозга быстрее мысли, и это прекрасно, ведь тогда мы не можем этим манипулировать, а просто становимся счастливыми… Красота природы – абсолютна, и то, что люди видят, это по-разному подтверждает теорию о том, что мы видим мир не таким, каким он есть, а какими есть мы. Посмотрите, какой я увидела красоту 🙂😍 #оксанамарченко #oksanamarchenko #делитесьдобром #sharethegood

Публикация от Oksana Marchenko (@oksana.marchenko.official)

«Всім доброго, святкового ранку! Вдалося на вихідних зловити трохи осіннього сонця … але головне не це. Головне – вдалося помилуватися красою природи, осіннього моря. Адже краса – це завжди відхід від повсякденності, вона дуже зворушлива, вразлива, тендітна і в той же час дуже сильна, бо здатна викликати наш захват і миттєво робити щасливими! Краса природи викликає завжди дуже глибоку емоційну реакцію. У всякому разі у мене саме так. У вас ніколи такого не було, коли ви хочете закричати на весь світ: «Доброго ранку, море, небо, ліс!»? За своєю природою ми здатні вбирати красу в свою душу. Це піднімає над буденністю, після чого все, що ми будемо робити, буде талановитішим, добрішим, гарнішим … Краса природи доходить до нашого мозку швидше думки, і це прекрасно, адже тоді ми не можемо цим маніпулювати, а просто стаємо щасливими .. . Краса природи – абсолютна, і те, що люди бачать, це по-різному підтверджує теорію про те, що ми бачимо світ не таким, яким він є, а якими є ми. Подивіться, яку я побачила красу», – похвалилася Марченко, виклавши фото з мажорного відпочинку.

Українці обурені.
“Ось тварюка!”, “Мертві в гробах перевертаються!”