На зйомках шоу “З днем народження, Україно!”, яке вийде на день Незалежності, відома співачка Тіна Кароль поділилася подробицями виховання свого десятирічного сина Веніаміна.
Відомо, що на даний момент Веніамін живе і навчається в Лондоні. А Тіна щиро радіє успіхам сина.

“Він – звичайний хлопчик, милий, добрий. Чи буде він займатися творчою діяльністю? Напевно, ні. Але він дуже добре розбирається в математиці – краще, ніж мама. І я ним дуже пишаюся!” – зазначила Тіна Кароль.Також, артистка зазначає, що при першій можливості летить до своєї дитини в Лондон.

“Я не втрачаю можливості побачитися з сином: ми проводимо весь вільний час разом – на канікулах, на відпочинку. І цей час завжди проходить дуже насичено! Що стосується відпочинку, то я намагаюся поєднувати його з роботою – наприклад, коли у мене концерт в Одесі . А Одеса – це завжди свято “, – поділилася поп-діва.

Нагадуємо, ще на початку року стало відомо, що співачка відправила свого сина навчатися до Британії. Веніамін живе в українській родині, але навчання ведеться виключно англійською мовою. Окрім того, хлопчик займається в українському гуртку та танцює гопак. Тіна Кароль живе на два міста, часто відвідує сина, але щодня спілкується з ним телефоном та скайпом.