Телеведучий і учасник Танців із зірками Даніель Салем розповів про випробування, які йому довелося пройти в житті

Він зізнався, що лікарі знайшли у нього дві пухлини на щитовидній залозі, повідомляє “КП в Україні”.

Салем зазначив, що про страшний діагноз дізнався у віці 35 років. Після цього він відразу ж переглянув свої погляди на життя і зрозумів, що хоче робити те, чим завжди хотів займатися – танцювати і зніматися в кіно.

Дитинство у ведучого біло незавидним. Його батько ліванець, тому незважаючи на те, що він народився в Одесі, то незабаром переїхав з родиною до Лівану. У той час там була громадянська війна, і його сім’я жила бідно.

З 8 років хлопчику довелося працювати, щоб прогодувати себе. Одного разу він прийшов додому, і батько покликав його на серйозну розмову. Салему тоді повідомили, що заробляти собі на хліб буде він сам.

За сім років Даніель працював чистильником взуття, офіціантом, кабельником. Ще він носив валізи в готелі, записував порно на диски і продавав в школах, торгував тапочками в Єгипті, підмітав вулиці і фарбував шкіру в Марокко.

У 15 років померла його мама, а в 25 не стало і його батька. Після того, як не стало матері Салем пішов в армію і зрозумів, що хоче жити в Україні.

Популярність до нього прийшла, коли пройшов кастинг ведучого на одеському каналі. Через деякий час він зайнявся ресторанним бізнесом. Зараз два основні міста його проживання – Київ і Одеса.

У столиці у нього зйомки, а сім’я і власні бари знаходяться в Одесі.