Вагітна учасниця шоу «Топ-моделі по-українськи», що на “Новому каналі” знялася у фотосесії з Іраклі Макацарія.

В рамках проекту Топ-модель по-українськи дівчата часто знімаються в незвичайних проектах. Вони ходили по подіуму з цвяхів, позували в чому мати народила, а тепер взяли участь у фотосесії з холостяком Іраклі Макацарія.

«Завдання дівчат на фотосесії – не просто мліти перед Іраклі, а бути режисером зйомки, – говорить експерт проекту Нового каналу Соня Плакидюк. – Пропонувати креативні мізансцени, пози, самостійно вибудувати кадр. Хочу, щоб вони чітко ставили завдання нашому холостяку і розуміли, як це виглядає з боку. Сподіваюся, вони не розгубляться і візьмуть себе в руки».

Настя Руда вирішила приміряти на себе образ вагітної жінки, оскільки це амплуа здається учасниці ТМПУ найскладнішим.

«Мені постійно говорять, що я не можу нічого, крім як бути сексуальною і спокусливою, – говорить Настя. – А у всіх інших ролях – дівчата на першому побаченні, нареченої, дружини в першу шлюбну ніч – мені б довелося бути сексі. Тому я вибрала спокійну і незвичайну для себе роль».

При зустрічі з дівчиною Іраклі завмер.

«Вона така гарна дівчина, – сказав після Макацарія. – Коли побачив її – не міг відвести очей. Я був впевнений, що вона зможе показати під час фотосесії потрібну емоцію. Але … ».

А що за “Але” глядачі зможуть дізнатися уже в п’ятницю у новому випуску “Топ-модель по-українськи”., на Новому каналі.