Незмінна зірка вітчизняного телебачення, 37-річна телеведуча та письменниця Ольга Фреймут, вкотре зворушила свою Інстаграм-аудиторію милими світлинами власних діток.
На новому фото дворічний Валерій та 1-річна Євдокія на гойдалці у святковому вбранні радіють приходові весни. 

“Гаївки,” – коротко зазначила під фото Ольга Фреймут.

Прихильники захопилися дітками українського “ревізора” і залишили під публікацією чимало теплих слів: “Які ж вони янголятка”, “Чудові дітки”, “Валерій джентельмен такий, а Євдокійка справжня принцеса”, “Дякую за те, що ділитесь такими інтимно-родинними моментами”, “Такі вже дорослі”, “Які ж вони милі”.

 
 
 

 

 

 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
 
 

 

 

Гаївки)

Допис, поширений FreimutOlia (@freimutolia)

 

Судячи з тих же світлин у соціальних мережах, великодні свята Оля Фреймут провела не на знімальному майданчику, а виключно у родинному колі. Раніше вона поширила фото маленької Євдокії, яка у світлій ошатній сукенці сидить біля пасхальних кошиків.

 
 
 

 

 

 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
 
 

 

 

Христос воскрес! Миру і тепла вашим родинам !

Допис, поширений FreimutOlia (@freimutolia)

 

Тиждень тому 13-річна донька Олі Фреймут Злата вразила мережу відеороликом, де вона виконує запальний молодіжний танець на змаганнях. У турнірі дівчинка таки перемогла, чим самим підтвердила подібність своєї натури до характеру зіркової мами: наполегливістю та силою волі. “Перемога. Дякую усім за ніч та за цю неймовірну подію, не можу повірити, що виграла цю битву,” – підписала відеоролик Злата. До слова, у 2006 році Оля Фреймут народила Злату від британського бізнесмена Ніла Мітчелла.

Нагадаємо, що телеведуча Ольга Фреймут одружена з генеральним директором “Нового каналу” Володимиром Локотко з 2016 року. Від нього вона й виховує Валерія та Євдокію. Неодноразово зірка розповідала у інтерв’ю, що у цьому шлюбі вона дійсно щаслива.