Співачка, яка перемогла у Національному відборі на Євробачення 2019, не буде представляти Україну в Тель-Авіві.

Довго точились суперечки навколо MARUV та її участі у пісенному конкурсі Євробачення 2019, але у кінцевому результаті вона не буде представляти Україну в Ізраїлі. Таке рішення прийняло Суспільне мовлення, яке обирає представника України на Євробаченні-2019. Офіційною причиною стало те, що Національний мовник та співачка MARUV «не дійшли згоди через низку причин», щодо місії представника України на міжнародному пісенному конкурсі.

Про це повідомили в Національну громадська телерадіокомпанія України.

«Громадський мовник і співачка MARUV, яка перемогла в національному відборі на Євробачення, не дійшли згоди щодо участі в пісенному конкурсі« Євробачення-2019 «через низку причин», – йдеться в повідомленні.

В результаті Національна суспільна телерадіокомпанія України та співачка не підписали угоду щодо участі в пісенному конкурсі Євробачення-2019.

Maruv перемогла у фіналі нацвідбору на Євробачення-2019, тож отримала право представляти Україну на пісенному конкурсі. Проте багато хто проти виступу артистки від України, адже Maruv продовжує гастролювати Росією. Співачка свої концерти у сусідній державі аргументує тим, що цими виступами сприяє "миру між країнами".

При цьому Maruv каже, що вважає Крим територією України. Але не змогла однозначно відповісти на питання про війну на Донбасі. Співачка сказала, що це дуже складне запитання для неї, адже її близькі втратили домівки на Донбасі, і їй про це дуже важко говорити. Maruv додала, що "хоче, аби настав мир, і щоб нарешті це закінчилося".

А ще з’ясувалося, що правами на пісню Siren Song, з якою MARUV мала виступати на Євробаченні-2019, володіє російська компанія Warner Music Russia.

Згодом MARUV заявила, готова відмовитися від гастролей Росією. Співачка переконувала, що любить Україну і хоче представляти її на головному конкурсі в Тель-Авіві. Проте після кількагодинних переговорів 25 лютого MARUV та НСТУ не дійшли згоди і не підписали угоду про участь співачки у Євробаченні-2019 від України.