Український інді-поп гурт "Panivalkova" розпався. Його учасниці Ірина Кульшенко, Іра Лузіна та Даша Пугачова планують розпочати сольну кар' єру. 

Ще у 2018 році учасниці гурту домовились, що "Panivalkova" припиняє своє існування. Вони вже представили свої сольні проекти і збираються залишитися у шоу-бізнесі.

Співачки дякують шанувальників, які усіляко підтримували гурт від момету його зародження. Гурт "Panivalkova" попрощається із фанатами красиво: незабаром вийде остання пісня проекту.  

"Ми вважаємо, що музикант повинен завжди аналізувати свою роботу, шукати кращі рішення творчих завдань і випускати матеріал не "як модно" або "як ось прийнято", а орієнтуватися на конкретну ідею і поклик душі. Зараз ми відчуваємо, що нам треба розвиватися окремо. Ми підтримуємо один одного і наші проекти і залишаємося друзями. Ще ми повинні випустити одну пісню, роботу над якою почали в минулому році", — повідомляють артистки.

Сумна новина неабияк схвилювала прихильників творчості "Panivalkova". Вони одразу ж почали залишати у Мережі коментарі.

"Люблю Вас! З вами було простіше закохуватись, любити і розлучатись! ❤️ Може ще побачимось?", Кожній з вас – успіхів, гармонії з собою, світла в натхнення🙏 Дякую за ваші пісні! Моя мала в півтора року заспокоювалась під кліп "Крейзі Нікіта".