Кейт Міддлтон завжди вважалася улюбленицею королеви Єлизавети. Герцогиня завжди дотримується правил, одягається за офіційним дрес-кодом і ніколи не потрапляє в скандальні і незручні ситуації.

Чого не скажеш про іншу герцогиню – Меган Маркл, яка те і робить, що провокує королеву своїми витівками.

Але схоже, Кейт не така безгрішна, як думає більшість. І “хороші дівчатка” іноді бувають поганими і порушують правила.

Відомо, що члени британської королівської сім’ї живуть згідно з протоколом, який диктує їм як потрібно себе вести, що можна надягати і як в цілому виглядати, щоб не бути вульгарним або вульгарним за мірками монархії.

Так, представницям жіночої статі заборонено виходити в світ без тілесних колготок, а також не допускається фарбувати нігті чорним лаком. Ці два пункти раніше успішно порушувала екс-актриса, а тепер дружина принца Гаррі Меган Маркл. Але ніколи подібне не помічалося за іншою невісткою королеви – Кейт Міддлтон … до недавнього часу.

Пару днів назад герцогиня дозволила собі замість бежевих колготок надіти чорні, що вже є порушенням дрес-коду.

Зараз же Кейт Міддлтон вийшла в світ і майже, що зганьбила Єлизавету II, коли похизувалася прозорою сукнею з оголеною спиною. У такому вигляді герцогиня Кембриджська супроводжувала свого чоловіка на благодійному шоу Royal Variety Performance, яке проходило в театрі «Палладіум».

Шанувальники були в захваті від зовнішнього вигляду Кейт, яка є матір’ю трьох дітей і не важливо, що вона порушила протокол. Цікаво, що на це все сказала королева?